Home »

Intézmény elérhetőség 

  • Fóti Fáy András Általános Iskola
  • Cím: 2151 Fót Fáy András tér 1.
  • Telefon: +36 27 537 620
  • Email: titkarsag@fot-fay.hu
  • OM azonosító: 032347
  • Intézményvezető: Kakuk Zsolt 
  • Telefon: +36 30 243-8269 
  • Email: igazgato@fot-fay.hu 

KRÉTA

e-ügyintézés

Környezetvédelmi alkotópályázat


Eredmények—

A versenyre 28 csapattal 65 gyerek részvételével neveztünk, akik 11 videót és 17 kreatív
alkotást készítettek.
A beküldött munkákat szakmai zsűri értékelte, amely értékelés alapján több kategóriában is
helyezést értünk el.
A nagyszámú, színvonalas részvétel miatt iskolánk és én, mint felkészítő tanár különdíjat
kaptunk.
Különdíjat kapott a Fenntartható város terepasztal, készítői a Nutellás palacsinták csapat,
Olli Zoltán, Fülöp Hermina és Bori Natália.
Videó kategóriában három megosztott első helyezést értünk el, továbbá a 2. és 3. helyezést
is elhoztuk. Nyerteseink a következők:
1. helyezés: Föld napja híradó, Deák Ádám, Faragó Kristóf, Túrós Gergő, Lázár Panna
6.b osztály
1. helyezés: Méhecske animáció, Haubl Réka és Toman Fanni 8.b osztály
1. helyezés: Víz világnapja, Gál Benjámin 7.a osztály
2. helyezés: Természetvédelem videó, Gyurkó Fanni, Mázik Boglárka, Cortat Dorka,
Csonka Zelina 8.b osztály
3. helyezés: Fóti Somlyó élővilágának bemutatása, Jozefiák Noel, Kálnási Levente,
Haubl Lajos, Prohászka Balázs, Szöllősy Bálint, 6.b osztály
Nyerteseink térbeli kreatív alkotás kategóriában:
1. helyezés: Fenntartható város terepasztal, Nutellás palacsinták csapat, Bori Natália,
Olli Zoltán, Fülöp Hermina 7.a osztály
2. helyezés: Vízimalom, ZOT csapat, Bencs Andor, Bencs Ákos, Rózsa Dániel, 7.a
osztály
2. helyezés: Darázs-Garázs projekt, Zümik6.0 csapat, Batki Zétény, Haubl Lajos, Dankó
Bátor, Kozák Richárd, Péter Csongor, Hollókövi-Várkonyi Csaba 6.b osztály
3. helyezés: Horgász játék, Németh Vince, 7.a osztály
3. helyezés: Bee-Bot pálya, Cserjési Zalán, Árkocsevics Levente, Varga Patrik, Hegyi
Hunor, 6.b osztály
A versenyen beküldött videókért emléklapot kaptak a következő csapatok:
Züm Züm Züm (Csillag Marcell, Salamon Gergely, Bencsik Zoltán, Nagy Dominik, Klacsó
Mátyás 7.a), Hexalma (Deák Ádám, Faragó Kristóf, Túrós Gergő 6.b), Cicuska (Nagy Liliána
7.b), Buda (Halmosi Oxána, Molnár-Magyari Ajna 7.a), Csipkés Jázmin 7.b, Holmár Rubina
8.c, Tóth Boglárka 8.c
Térbeli alkotás kategóriában emléklapot kaptak:
Zümik (Volánszki Dilara és Szenderák Klaudia 7.c), Hami (Kubicsek Hanga és Szentimrei
Mira 7.b), Egy vízcsepp is elég (Haraszti Kata és Szabó Lili 7.c), Csillámpónik (Illyés Dóra és
Kozma Eszter 7.c), Maja a méhecske (Gerzsényi Emília és Mentényi Borisz 7.c), Mohica
(Zudor Viktória és Kerepesi Szonja 7.c), Boka (Kovács Kamilla és Mátyás Borka 7.b),
Szárnyaló madárkák (Ármán Szvetlána és Csépke Barnabás 7.b), WCHAT (Szurinek Bastian

és Baranyai Márk 7.b), Paoli (Harta Olivér és Gugyerás Patrik 7.c), Puskák (Vancsok Attila
és Kundra Krisztofer 7.c)
Szívből gratulálunk minden nyertes és résztvevő csapatnak és köszönjük a lelkes részvételt
és a kiváló munkákat!
Dománé Hegede Erika mentor tanár

Fitplaster HUngary Kft Iskolafesték program
2024. június
h K s c p s v
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Jelen vagyunk a jövőben