Angol szépkiejtés verseny iskolai forduló
Nagy örömünkre szolgál, hogy az idei tanévben is sokan jelentkeztek a szépkiejtés versenyre.
A versenyt 2 kategóriában hirdettük meg az alsó tagozaton és mindkét kategóriában egy kötelezően megadott verset kellett megtanulniuk a versenyzőknek.
A versenyen az első 3 helyezett jutott a járási versenyre, melyet szintén iskolánk szervezi március 4-én.
Eredmények:
1-2. osztály
- Lángos Izabella 1.b Felkészítő tanár: Martin Lilla
- Hegedűs Flóra 2.b Felkészítő tanár: Harangi Andrea
- Mezei Roland 1.a Felkészítő tanár: Kercza Dóra
Kovácska Gergő 2.c Felkészítő tanár: Kercza Dóra
3-4.osztály
- Pigniczki Hanna 4.b Felkészítő tanár: Zoltáni-Brok Erika
- Géczi Dorka 3.c Felkészítő tanár: Zoltáni-Brok Erika
- Bukovinszky Adél 3.c Felkészítő tanár: Zoltáni-Brok Erika
Tari Eszter 3.a Felkészítő tanár: Kercza Dóra
Gratulálunk minden tanulónak és felkészítő tanáraiknak, valamint jó felkészülést és sok sikert kívánunk a járási versenyhez!
Angol Munkaközösség
Házi matematikaverseny
Eredmények:
5. évfolyam:
I. Kárpáti Máté
II.Balázsi Boglárka
II. Vladár Dániel
6. évfolyam:
I. Vancsakovszki Réka
II. Lukács Márk
III. Simák Balázs
7. évfolyam:
I. Tomes Milán
II. Simkó Máté
III. Fodor Levente
8. évfolyam:
I. Vladár Dóra
II. Tóth Bálint
III. Nagy Balázs
Városi könyvtári vetélkedő
1. helyezett Géczi Dorka 3. C
2. helyezett Faragó Bence 3.
Városi könyvtár két fordulós szövegértési versenyén
1. helyezés:
Géczi Nóra 5. b
Szentpéteri Kornélia 7. c
2. helyezés:
Szakály Kitti 6. a
Janovich Regina 7. b
3. helyezés:
Gáti Eszter 8. b
Tankerületi angol verseny
A 8.b osztály tanulóiból álló 4 fős csapat (Elek Evelin, Fehér Laura, Gál Eszter, Gáti Eszter) megnyerte a versenyt.
Házi matematika verseny felsősöknek
Nyerteseik: 5.évf: Kárpáti Máté
6.évf: Vancsakovszki Réka
7.évf: Tomes Milán
8.évf: Vladár Dóra
Angol szépkiejtési verseny
Iskolai forduló
1-2. osztály
- Lángos Izabella 1.b
- Hegedűs Flóra 2.b
- Mezei Roland 1.a, Kovácska Gergő 2.c
3-4.osztály
- Pigniczki Hanna 4.b
- Géczi Dorka 3.c
- Bukovinszky Adél 3.c,Tari Eszter 3.a
Helyesírási verseny 2-4. évfolyam
„Ismergetjük, tanuljuk egész életünkben is,
ezt a sokszínű, sokarcú csodát.
S minél jobban megismerjük,
annál szebbnek, gazdagabbnak, csillogóbbnak látjuk”.
(Lőrincze Lajos)
2020. január 22-én iskolánk 33 kisdiákja helyesírási verseny keretében emlékezett meg a magyar kultúra napjáról.
Azt, hogy ki igazodik el legjobban a helyesírás útvesztőiben, egy feladatlap kitöltésével és tollbamondás írásával bizonyíthatták a versenyzők.
Mindannyiuk lelkesedése, kitartása töretlen volt. Gratulálunk nekik!
Évfolyamonként az első három legjobb eredményt elért tanulót ajándékkal és oklevéllel jutalmaztuk.
Díjazottak:
2. évfolyam
- Hegedűs Flóra
- Barna Csilla
- Deák Ádám
3. évfolyam
- Bukovinszky Adél
- Géczi Dorka
- Pórfy Borbála
4. évfolyam
- Bilonka Brigitta
- Kovácska Luca
- Pigniczki Hanna
Suliolimpia versenyek
- Október Mezei futóverseny – Gyermekváros
- Az alsó és a felső tagozat diákjaival, mintegy 44 fővel vettünk részt a versenyen
- Eredmények:
- korcsoport fiúk: Kárpáti Máté I. helyezés
- korcsoport lányok: Pukkai Réka I. helyezés
- November Kötélmászó verseny – Németh K-Ált. iskola
- A 16 felső tagozatos diákkal vettünk részt a versenyen
- Eredmények:
- korcsoport fiúk csapatverseny: I. helyezés
- korcsoport lányok csapatverseny: III. helyezés
- korcsoport fiúk csapatverseny: I. helyezés
- korcsoport fiúk egyéni verseny: Margitai Máté III. helyezés
- korcsoport fiúk egyéni verseny: Szegedi Bence I. helyezés
- korcsoport lányok egyén verseny: Wladár Dóra I. helyezés
- Kruger Jázmin III. helyezés
- korcsoport fiúk Kötél királya verseny: Szegedi Bence III. helyezés
- korcsoport lányok Kötél királya verseny: Wladár Dóra II. helyezés
- December Tollaslabda verseny – Fáy A. Ált. iskola
A versenyt iskolánk rendezte, melynek szervezését és lebonyolítását a testnevelők végezték
-
- Eredmények:
- korcsoport fiúk: Simák Balázs, Berta Bence II. helyezés
- korcsoport lányok: Enyedi Anna, Hegedűs Bettina I. helyezés
Tóth Tamara, Cseka Melitta II. helyezés
Nemes Nagy Katica, Török Alexandra III. helyezés - korcsoport fiúk: Franyó Krisztián, Simkó Máté I. helyezés
Nagy Balázs, Papp Máté III. helyezés - korcsoport lányok:
Tapodi Tícia, Szentpéteri Nelli I. helyezés
Szokolay Lili, Szokolay Léna II. helyezés
Szalay Lili, Póta Petra III. helyezés - Az összesített versenyben iskolánk az I. helyen végzett!
- Eredmények:
Diákolimpia kézilabda versenyek
-
- korcsoport fiúk körzeti forduló Mogyoród
- A csapat I. helyezést ért el és ezzel tovább jutott a területi fordulóra!
- korcsoport lányok körzeti forduló Göd – nem jutottunk tovább
- korcsoport fiúk körzeti forduló Fót
- A verseny iskolánkban került megrendezésre, melynek szervezését s lebonyolítását a testnevelő tanárok végezték
- A csapat a II. helyen végzett, nem jutott tovább
- korcsoport fiúk körzeti forduló Mogyoród
Vers- és prózamondó verseny
Iskolánk tanulói minden évben dicséretes eredményekkel és szép sikerekkel térnek haza a Fóti Ősz vers- és prózamondó versenyről.
Így volt ez idén is, amikor is november 19-én részt vettek a Németh Kálmán Általános Iskola által rendezett versenyen.
Szívből gratulálunk mindenkinek!
Eredmények:
Tari Eszter 3.a Alsós próza 5. helyezett
Hegedűs Flóra 2.b 1-2. Vers 3. helyezett
Bata Sára 2.c 1-2.Vers 5. helyezett
Szakály Kitti 6.a 5-6.Vers 5. helyezett
Felkészítő tanárok:
Benk Lászlóné
Ágoston Adrienne
Aranyosné Benedek Ágnes