Home » Események » Eredményeink

Közelgő események

Nincsenek közelgő események

Kréta e-napló

e-ügyintézés

KÖNYVTÁR

Jelen vagyunk a jövőben

Eredményeink

Angol szépkiejtés verseny iskolai forduló

Nagy örömünkre szolgál, hogy az idei tanévben is sokan jelentkeztek a szépkiejtés versenyre.

A versenyt 2 kategóriában hirdettük meg az alsó tagozaton és mindkét kategóriában egy kötelezően megadott verset kellett megtanulniuk a versenyzőknek.

A versenyen az első 3 helyezett jutott a járási versenyre, melyet szintén iskolánk szervezi március 4-én.

Eredmények:

1-2. osztály

  1. Lángos Izabella 1.b Felkészítő tanár: Martin Lilla
  2. Hegedűs Flóra 2.b Felkészítő tanár: Harangi Andrea
  3. Mezei Roland 1.a Felkészítő tanár: Kercza Dóra

Kovácska Gergő 2.c Felkészítő tanár: Kercza Dóra

3-4.osztály

  1. Pigniczki Hanna 4.b Felkészítő tanár: Zoltáni-Brok Erika
  2. Géczi Dorka 3.c Felkészítő tanár: Zoltáni-Brok Erika
  3. Bukovinszky Adél 3.c Felkészítő tanár: Zoltáni-Brok Erika

Tari Eszter 3.a Felkészítő tanár: Kercza Dóra

Gratulálunk minden tanulónak és felkészítő tanáraiknak, valamint jó felkészülést és sok sikert kívánunk a járási versenyhez!

Angol Munkaközösség

 

 

Házi matematikaverseny

Eredmények:

5. évfolyam:

I. Kárpáti Máté

                                    II.Balázsi Boglárka

II. Vladár Dániel

6. évfolyam:

I. Vancsakovszki Réka

II. Lukács Márk

III. Simák Balázs

7. évfolyam:

I. Tomes Milán

II. Simkó Máté

III. Fodor Levente

8. évfolyam:

I. Vladár Dóra

II. Tóth Bálint

III. Nagy Balázs

 

Városi könyvtári vetélkedő

1. helyezett Géczi Dorka 3. C

2. helyezett Faragó Bence 3.

 

Városi könyvtár két fordulós szövegértési versenyén

1. helyezés:

Géczi Nóra 5. b

Szentpéteri Kornélia 7. c

2. helyezés:

Szakály Kitti 6. a

Janovich Regina 7. b

3. helyezés:

Gáti Eszter 8. b

Tankerületi angol verseny

A 8.b osztály tanulóiból álló 4 fős csapat (Elek Evelin, Fehér Laura, Gál Eszter, Gáti Eszter) megnyerte a versenyt.

 

Házi matematika verseny felsősöknek

 

Nyerteseik:     5.évf: Kárpáti Máté

6.évf: Vancsakovszki Réka

7.évf: Tomes Milán

8.évf: Vladár Dóra

 

Angol szépkiejtési verseny

Iskolai forduló

1-2. osztály

  1. Lángos Izabella 1.b
  2. Hegedűs Flóra 2.b
  3. Mezei Roland 1.a, Kovácska Gergő 2.c

3-4.osztály

  1. Pigniczki Hanna 4.b
  2. Géczi Dorka 3.c
  3. Bukovinszky Adél 3.c,Tari Eszter 3.a

 

Helyesírási verseny 2-4. évfolyam

„Ismergetjük, tanuljuk egész életünkben is,

ezt a sokszínű, sokarcú csodát.

S minél jobban megismerjük,

annál szebbnek, gazdagabbnak, csillogóbbnak látjuk”.

(Lőrincze Lajos)

 

2020. január 22-én iskolánk 33 kisdiákja helyesírási verseny keretében emlékezett meg a magyar kultúra napjáról.

Azt, hogy ki igazodik el legjobban a helyesírás útvesztőiben, egy feladatlap kitöltésével és tollbamondás írásával bizonyíthatták a versenyzők.

Mindannyiuk lelkesedése, kitartása töretlen volt.  Gratulálunk nekik!

Évfolyamonként az első három legjobb eredményt elért tanulót ajándékkal és oklevéllel jutalmaztuk.

Díjazottak:

2. évfolyam

  1. Hegedűs Flóra
  2. Barna Csilla
  3. Deák Ádám

 

3. évfolyam

  1. Bukovinszky Adél
  2. Géczi Dorka
  3. Pórfy Borbála

 

 

4. évfolyam

  1. Bilonka Brigitta
  2. Kovácska Luca
  3. Pigniczki Hanna

Suliolimpia versenyek

  • Október Mezei futóverseny – Gyermekváros
    • Az alsó és a felső tagozat diákjaival, mintegy 44 fővel vettünk részt a versenyen
    • Eredmények:
      • korcsoport fiúk: Kárpáti Máté I. helyezés
      • korcsoport lányok: Pukkai Réka I. helyezés

 

  • November Kötélmászó verseny – Németh K-Ált. iskola
    • A 16 felső tagozatos diákkal vettünk részt a versenyen
    • Eredmények:
      • korcsoport fiúk csapatverseny: I. helyezés
      • korcsoport lányok csapatverseny: III. helyezés
      • korcsoport fiúk csapatverseny: I. helyezés
      • korcsoport fiúk egyéni verseny: Margitai Máté III. helyezés
      • korcsoport fiúk egyéni verseny: Szegedi Bence I. helyezés
      • korcsoport lányok egyén verseny: Wladár Dóra I. helyezés
      • Kruger Jázmin III. helyezés
      • korcsoport fiúk Kötél királya verseny: Szegedi Bence III. helyezés
      • korcsoport lányok Kötél királya verseny: Wladár Dóra II. helyezés

 

  • December Tollaslabda verseny – Fáy A. Ált. iskola

A versenyt iskolánk rendezte, melynek szervezését és lebonyolítását a testnevelők végezték

    • Eredmények:
      • korcsoport fiúk: Simák Balázs, Berta Bence II. helyezés
      • korcsoport lányok: Enyedi Anna, Hegedűs Bettina I. helyezés
        Tóth Tamara, Cseka Melitta II. helyezés
        Nemes Nagy Katica, Török Alexandra III. helyezés
      • korcsoport fiúk: Franyó Krisztián, Simkó Máté I. helyezés
        Nagy Balázs, Papp Máté III. helyezés
      • korcsoport lányok:
        Tapodi Tícia, Szentpéteri Nelli I. helyezés
        Szokolay Lili, Szokolay Léna II. helyezés
        Szalay Lili, Póta Petra III. helyezés
      • Az összesített versenyben iskolánk az I. helyen végzett!

Diákolimpia kézilabda versenyek

    • korcsoport fiúk körzeti forduló Mogyoród
      • A csapat I. helyezést ért el és ezzel tovább jutott a területi fordulóra!
    • korcsoport lányok körzeti forduló Göd – nem jutottunk tovább
    • korcsoport fiúk körzeti forduló Fót
      • A verseny iskolánkban került megrendezésre, melynek szervezését s lebonyolítását a testnevelő tanárok végezték
      • A csapat a II. helyen végzett, nem jutott tovább

Vers- és prózamondó verseny

Iskolánk tanulói minden évben dicséretes eredményekkel és szép sikerekkel térnek haza a Fóti Ősz vers- és prózamondó versenyről.

Így volt ez idén is, amikor is november 19-én részt vettek a Németh Kálmán Általános Iskola által rendezett versenyen.

Szívből gratulálunk mindenkinek!

Eredmények:

Tari Eszter 3.a             Alsós próza         5. helyezett

Hegedűs Flóra 2.b       1-2. Vers             3. helyezett

Bata Sára 2.c               1-2.Vers              5. helyezett

Szakály Kitti 6.a           5-6.Vers              5. helyezett

Felkészítő tanárok:

Benk Lászlóné

Ágoston Adrienne

Aranyosné Benedek Ágnes